W Skarbiec Wrocław oferujemy naszym klientom kompleksową polisę ubezpieczeniową pokrywajacą ich cenne przedmioty przechowywane w skrytce depozytowj. Klienci mogą uzyskać natychmiastową ochronę ubezpieczeniową na zawartość swojej skrytki w Skarbiec Wrocław na wszystkie przedmioty wartościowe. Powinno to skutkować niższymi składkami na ubezpieczenie gospodarstw domowych poprzez przechowywanie ich cennych przedmiotów w naszym skarbcu.

Skarbiec Wrocław zapewnia także 40 000 PLN. bezpłatnego ubezpieczenia dla wszystkich nowych klientów (tylko rok pierwszy). Każda skrytka może być ubezpieczona do 2 000 000 PLN. za dodatkową opłatą. Wyższe kwoty ubezpieczenia na żądanie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Należy pamiętać, że klient nie musi ujawniać charakteru przedmiotów przechowywanych w swojej skrytce w momencie wypożyczenia. Jednak w mało prawdopodobnym przypadku roszczenia klient byłby zobowiązany do ujawnienia charakteru przedmiotów, których roszczenie dotyczy. Zalecamy przechowywanie zaświadczeń o wycenie, faktur i / lub fotografii przedmiotów przechowywanych skrytce depozytowej.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania pełnych warunków ubezpieczenia.

reserve_a_box